infectie hiv?

HIV SIDA

Postata de wolfjr. cu 11 ani in urma.

Buna ziua!acum 8 luni am avut contact sexual neprotejat,dupa 2 saptamani am inceput sa am diaree si febra in exces dupa cateva zile simptomele au disparut.Dar acuma in prezent sunt obosit mai mereu(mananc sanatos si ma odihnesc 10 ore pe zii).Va rog sa imi spuneti daca as putea fii incetat cu virusul hiv.O zii buna!

Raspunsuri (3)

decuriozitate

acum 11 ani

Daca nu ti-ai facut analize pana acum e timpul sa mergi sa le faci.
Mergi la synevo, te cost 50 de lei si sunt gata a doua zi.

Bafta multa.

Si eu sunt in aceeasi situatie, numai ca la mine s-a petrecut actul acum 8 zile, simptomele sunt sigur 100% (sper) ca le am pe fond de stres.

wolfjr.

acum 11 ani

multumesc de sfat :)..sper sa nu am nimic(si eu sunt stresat).

wolfjr.

acum 11 ani

oboseala a disparut problema este ca am inceput sa am tuse seaca(m-am lasat acum 3 sapt. de fumat dar nu tuseam inainte.. de azi a inceput)ar putea fii hiv,va rog lamuriti-ma!