Imi este frica de BTS

HIV SIDA

Postata de Corina20121 cu 11 ani in urma.

Am o intrebare . I-am facut prietenului meu o felatie , iar el a ejaculat foarte putin in gura sarind o picatura in gat. . Am scuipat dar simteam sperma pe gat . M-am clatit cu putina dar imi este frica de anumite chestii . Se poate face HIV/Sida de la asa ceva? Multumesc

Raspunsuri (7)

Corina20121

acum 11 ani

M-am clatit cu putina apa *

viorelf2000

acum 11 ani

Nu, doar contact direct cu sângele sau contact sexual neprotejat

Corina20121

acum 11 ani

Unii spun ca se poate face din cauza asta . Pana la urma cum e :((( ?

viorelf2000

acum 11 ani

Dar el este infectat? Dacă nu, atunci nu ai de ce să-ți faci griji.

viorelf2000

acum 11 ani

Citește și acest articol.

http://www.netmedic.ro/articole-medicale/74/Caile_de_transmitere_a_infectiei_cu_HIV-SIDA

Ar fi bine să mergi la un control, să intrebi medicii, doar dacă el este infectat.

Corina20121

acum 11 ani

Nu am de unde sa stiu . Nu isi poate face analizele pentru ca nu are buletin si plus ca este cu munca .

viorelf2000

acum 11 ani

Atunci fă-ți tu analizele.