Hiv

HIV SIDA

Postata de danauta cu 9 ani in urma.

Daca dupa 3 ani de la un contact sexual neprotejat fara sa am vriun simptom decat o usoara durere articulara si uscaciunea gatului pot sa am HIV.astept raspunsuri.va multumesc

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Pentru a elimina orice dubiu, efectuati testul HIV ( anticorpi anti HIV1,2).

danauta

acum 9 ani

Va multumesc pentru raspuns.
Am facut testarea Hiv si rezultatul mi.a iesit negativ
Dar mai scrie :valoarea testului 0, 242 si I.mi da si un interval biologic
Neg =0, 90 1, 00
Sunt atat de stresata ca nu.mi permit sa ma bucur
Vreau sa va intreb daca intradevar e negativ.
Va multumesc din nou