caut partenera cu hiv

HIV SIDA

Postata de cristii24 cu 11 ani in urma.

M am saturat sa ma ascund sa nu pot iubi pe cine vreau pt ca am hiv m am saturat sa ma indragostesc si sa sufar , ma consider un baiat ca toti ceilalti dar nu pot nega ca sunt infectat nu pot fi iresponsabil dac din greseala o fata se infecteaza imi doresc sa intalnesc o fata care sa ma inteleaga si imi doresc k toti cei ce cauta .. cristi ma numesc si sunt din constanta am 24 de ani va las id meu marcocristi57

Raspunsuri (2)

seropozithiv

acum 9 ani

buna, sunt un baiat din ardeal 29 ani/175/65, atletic, frumos, hiv pozitiv... doresc cunostinte asemenea, fete sau baieti. Distanta nu este o problema :) id mess: [email protected]

tony

acum 8 ani

caut partenera serpozitiva pt rel sers am 27ani id este tony_tony055