bubite

HIV SIDA

Postata de clona.lopez cu 11 ani in urma.

mi-au aparut de acum 1an niste bubite mici sub limba?la inceput nu le-am dat importanta dar acum chiar incep sami fac griji...stiti ce ar putea fi?

Raspunsuri (1)

stan domnica

acum 11 ani

M-am confruntat cu ceva ani in urma cu o problema asemanatoare, dar, PE limba.Era o mica escrescenta, cat varful unui ac, care la un moment dat, s-a inflamat putin, asa incat, la cea mai mica miscare a limbi aveam dureri.Mentionez ca acea escrescenta o aveam de ani de zile; ma enerva prezenta ei, dar nu ma durea, asa ca nu am luat nici o masura ( ani de zile), pana nu m-a durut.Cand s-a inflamat insa,(probabil de la un aliment) mi-am tamponat DOAR de doua ori locul afectat cu TINCTURA DE PROPOLIS,doar doua zile.Dupa acele doua zile, am observat ca nu mai era absolut nimic in acel loc; escrescenta disparuse definitiv si nici nu a mai aparut vreodata ! Sper sa va ajute aceasta metoda.