as dorii raspuns de la un medic, va rog

HIV SIDA

Postata de fanrapid33 cu 12 ani in urma.

in urma cu 3 ani am avut un contact sexual neprotejat cu o fata dubioasa, sincer sa va spun, am ceva dureri musculare, la genunchi, la coatele mainilor, si durere la ceafa cand fac miscari ale capului, si inca ceva am ochii foarte sensibili la lumina, cand sunt la lumina, parca sunt aerian, numi place deloc lumina, ma simt ciudat, iar din cauza asta apar cateodata si dificultati de concentrare... va rog ajutatima, credeti k as putea fi infectat cu hiv? sunt disperat

Raspunsuri (2)

andreia

acum 12 ani

mergi la medic e singura sansa sa afli raspunsul
gandeste-te ca d-zeu nu ne da mai mult decat putem duce

ionela

acum 12 ani

Buna eu din cate stiu virusul hiv nu are reactiii adverse dar cel mai sigur mergi la spital si cere o proba de sange mai clar cd4 si la rezultate ati va zice daca ai virusul HIV sau nu ;) succes !!