Am sau n-am?

HIV SIDA

Postata de MembruMobileApp1494521133 cu 6 ani in urma.

Acum trei ani de zile mi-am făcut un test HIV 1+2 și rezultatul a fost 0,04 deci negativ , acum o lună și ceva am avut contact sexual neprotejat și mi-am făcut iar testul și a ieșit 0,21 , să il mai fac încă odată la 3-6-12 luni?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectia-cu-HIV/infectia-cu-virusul-imunodeficientei-umane-hiv-sida_654