am hiv?

HIV SIDA

Postata de donica cu 11 ani in urma.

din noiembrie pina acum 3 saptamani am avut o relatie cu un barbat si am facut sex neprotejat.
de aproximativ 2 saptamani eu ma simt rau totul a inceput cu o durere in zona fundului apoi m au durut genunchii, labele picioarelor si mainile.
As vrea sa stiu daca astea sunt semne ca am hiv.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Nu sunt specifice infectiei cu HIV.
Este bine sa consultati medicul ginecolog si sa efectuati examenul secretiei vaginale. Puteti determina si testul HIV la 1 ,3 si 6 luni.
Pentru evaluarea durerile articulare, consultati medicul reumatolog ( suspiciune de artrita reactiva).

George

acum 11 ani

Buna ziua! si eu am hiv! :( si am 24 de ani. caut o fata pentru casatorie. viata noastra este mai scurta si cred , ca trebuie sa ne cam grabim sa o traim fericiti alaturi de noua familie. si sa vedem lumea in lung si lat. ma pute-ti contacta la yd-ul love_peace_and_sincerity sunt din vrancea- focsani, dar pentru mine nu conteaza distanta!