ajutati-ma

HIV SIDA

Postata de haplea4ever cu 11 ani in urma.

am facut sex cu o p***atuata care nu mi-a spus ca este la menstruatie ,ma-m protejat insa dupa terminarea actului ma-m trezit cu sange in jurul penisului si pe pulpele de la picioare ,miam luat servetel ma-m sters insa cand am ajuns acasa aveam chiloti plini de sange ........ce fac?

Raspunsuri (2)

nicu

acum 11 ani

1.Se scrie "m-am".
2.HIV nu ai luat decat in cazul in care sangele partenerei a ajuns in contact cu o leziune deschisa a ta.
Sper ca te-am lamurit.
ps: Nu toate p***atuatele au HIV.Dar pentru sanatatea ta mentala te poti duce la ea, ii oferi ceva bani eventual si va duceti impreuna la analize.Tu iti vei mai face si alte analize la 2-3-6 luni de la act.

Victoras

acum 11 ani

Imi permit sa iti dau un sfat:intrebarile de genul"ca fac?",ti le pui INAINTE si nu DUPA contact,mai ales cu o p***atuata!!!!Asa ca alta data fii cu bagare de seama!!!Acum insa,Asa cu ti-a scris si NICU,analize,la 2-3-4 luni...