Sunt normale petele maronii dupa o operatie de histerectomie?

Histerectomie

Postata de OANAALEXA cu 7 ani in urma.

Buna ziua, acum 5 ani, in urma descoperirii unui fibrom uterin, am suferit o operatie de histerectomie .Azi am observat pe chilot cateva patute mici maronii.Mentionez de asemenea faptul ca am tot simtit piscarimi in zona vaginului.Sunt foarte speriata...a mai intampinat cineva astfel de probleme?Va multumesc frumos!

Raspunsuri (2)

Utilizator11602431902

acum 3 ani

Buna Oana Alexa. Si eu la fel acum. Cum ai rezolvat pana la urma?

Katy

acum un an

Buna am fost operata de fibrom uterin și după a 25 zi am niște scurgeri rozali este normal