Doamna 60 de ani.Uneori are stari de slabiciune. TA 140 cu 20 sau 30. Cauza, ce sa faca?

Hipotensiune

Postata de MembruMobileApp1509022593 cu 6 ani in urma.

Doamna 60 de ani.Duyce o viata normala, activa...Uneori are stari de slabiciune. TA 140 cu 20 sau 30. Cauza, ce sa faca?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/hipotensiunea-arteriala-si-hipertensiunea-arteriala_16089