umflaturi din cauza tensiunii?

Hipertensiunea arteriala (HTA)

Postata de oanagaby cu 12 ani in urma.

Buna ziua! Sunt la varsta de 55 de ani. Am probleme cu tensiunea. De cele mai multe ori este f mare si uneori f mica. Medicul mi-a prescris Tertensif si Tador. De ceva vreme mi s-a umflat piciorul stang f rau si ma doare cand merg. Abia ma mai incape pantoful. Sa fie din cauza acestor medicamente? Mentionez ca iau si Piracetam deoarece am stari de ameteala, Orgametril pentru incetarea ciclului(pentru a nu se marii fibromul) si mai iau Trezen. Nu mananc sarat. Va rog sa ma ajutati pentru ca nu mai stiu unde sa ma duc. Multumesc!

Raspunsuri (1)

eva40

acum 12 ani

va rog sa cititi prospectele,aveti acolo raspunsul.Va ajut daca-mi scrieti la adresa

Eva