Tensiune

Hipertensiunea arteriala (HTA)

Postata de DanaDina cu 10 ani in urma.

Buna ziua.De ceva timp am perioade in care am tensiunea mare si bataile inimii foarte dese.Ce pot face pentru asta?Pot fi din cauza stresului?Cand am momentele astea,simt si ca si cum ma strange ceva in piept.Am 25 de ani,nu as vrea sa apelez la pastile.Ma puteti ajuta?Multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Oana Panfir

acum 10 ani

Pentru un consult amanuntit si investigatii suplimentare, va astept la cabinet (puteti veni si cu bilet trmitere catre medicina interna): Clinica Santee Consult, str. Tepes Voda, nr 60, tel 021 326 10 11 si 0723.355.573