Tensiune mare?

Hipertensiunea arteriala (HTA)

Postata de Gabriela cu 2 ani in urma.

Am fost diagnosticat cu hipertensiune arteriala mi sa recomandat tandesar și caverdilol iar seara sintron. Și caverdilol după cum urmează. Dimineața o pastila tandesar. Una caverdilol și una diurex iar seara una de caverdilol. Și una de sintron și după trei zile de tratament tensiunea și pulsul Sint în limite acceptabile dar cînd mă ridic mă simt ametit

Raspunsuri (2)

Utilizator21637688128

acum un an

Am avut și asta. Contactați un specialist, poate fi necesar să schimbați terapia. Și completați-o cu ceva auxiliar. Tensital, de exemplu.

Utilizator21637741092

acum 2 luni

Este, într-adevăr, mai bine să consultați un medic cu această problemă. Este foarte dificil să alegeți un tratament pentru hipertensiune care să fie potrivit și să nu provoace reacții adverse ale organismului. Personal, pot recomanda un remediu natural auxiliar, Kardisel. Acesta m-a ajutat pe drumul către normalizarea tensiunii, în plus, a dispărut durerea de cap, nervozitatea, dispneea. Este cu adevărat un bun remediu care conține doar ingrediente naturale.