puls mic

Hipertensiunea arteriala (HTA)

Postata de bobodora cu 12 ani in urma.

buna ziua am 32 ani 1.87m 104kg si am facut sport de perf. la vizitele medicale aveam tensiunea14 cu 9 am renuntat la sport si am facut o fisa medicala la cfr unde mia gasit 15 cu 10 si imi vajie tare urechile mentionez nu am baut cafea niciodata si fumez o tigara odata la o luna am fost la un specialist si iau nebilet si tertensiv de 5 dimineata si aspenter seara si acum am pulsul 45 si ma simt f ametit ce sfat imi dati MULTUMESC FRUMOS

Raspunsuri (2)

eva40

acum 12 ani

Dumneavoastra aveti tensiunea normala,de ce ati acceptat medicamentele?Efectele secundare sunt urate.va rog mult sa ma contactati

Ce grupa de sange aveti?

rodica

acum 11 ani

eu am avut pulsul mare si am fost la medic si mia dt caduet concor olicard aspenter si extraveral la nevoie si acum imi scade pulsul prea mult 54 si nu ma simt bine deloc nustiu daca tratamentul e adecvat