Probleme cu inima ?

Hipertensiunea arteriala (HTA)

Postata de Utilizator11566832801 cu 4 ani in urma.

Buna ziua! Am 18 ani si de cativa ani am niste simptome ciudate care au legatura cu inima. Am pulsul foarte mare ajunge si la 180. Cateodata ma doare pieptul si mana stanga, obosesc la cel mai mic efort. Am facut pana acum 4 electrocardiograme dar toate au iesit perfect. Si acum un an am facut si un ecograf la inima, a reiesit ca inima e perfecta. Ce ar putea fi? Mentionez ca nu fumez si nu consum alcool

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/pulsul-si-bataile-anormale-ale-inimii_17626