ouale de prepelita

Hipertensiunea arteriala (HTA)

Postata de mans cu 14 ani in urma.

sotul meu ia in fiecare dimineata oua de prepelita(4 buc) pe stomecul gol.pe linga usturoiul din mesajul precedent!.care ar fi beneficiile acestui produs?Persoana care i-a recomandat sa ia a speioficat ca nu se iau din lingura de metal ???!!!!

Raspunsuri (7)

Adrienne

acum 14 ani

Ouale de prepelita contin multe minerale si vitamine si pe langa multe alte beneficii,imbunatatesc activitatea aparatului circulator, curata colesterolul de pe vase,intaresc imunitatea organismului, etc.

colnago

acum 14 ani

Orice aliment se oxideaza facind contact cu metalul, si pierde din calitati

Mihai

acum 14 ani

c***a oua de prepelita 0,30 lei 0724028983

mans

acum 14 ani

sunteti autorizat? sunteti din iasi?

lucian

acum 12 ani

Sunt din iasi www.prepelita wgz.ro si comercializez oua de prepelita pentru tratament, consum ,incubat dar si pui de prepelita,prepelite mature .Va asteptam cu comenzi la 0740232998 sau 0753384624 .0771513812

cornel

acum 12 ani

c***a oua de prepelita 3 la leu,stau in com Berceni langa Bucuresti .0729527793

Viorel

acum 11 ani

Vând ouă de prepeliţă foarte proaspete (pâna la 36 de ore produse).
Pret: 0,25 ron/buc

Viorel

Tel: 0743664031

http://ouadeprepelitabucuresti.blogspot.ro/