multe medicamente

Hipertensiunea arteriala (HTA)

Postata de nms cu 12 ani in urma.

mama este hipertensiva , are prescris f.multe medicamente :cavinton forte, indapamid, metropolol, zenra, egitromb, irbesertan, atoris. N u as dori sa contrazic nici un medic , dar va rog sa-mi spuneti o parere daca nu sunt prea multe aceste medicamente .

Raspunsuri (1)

eva40

acum 12 ani

Chiar vreti sa stiti? Fiindca este o afacere buna,atrage alte boli efectele secundare ale medicamentelor,astfel sunt asigurati ca mama dvs va lua toata viata multe medicamente.pana rezista.
Vreti sa nu mai ia?