Insuficienta cardiaca

Hipertensiunea arteriala (HTA) Lepra tuberculoida

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

nu mereu dar mai ales seara in timpul somnului pe la 2-3 ore de somn incep starile de insuficienta respiratorie.Poate fi din cauza ca am o pielita care desparte fierea in doua si nu poate deversa la timp?sau am vreo raceala sau alergie?

Raspunsuri (6)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Buna.As dori sa aflu de la un specialist daca sindromul wpw(inima)poate sa duca la disfunctii erectile asa ca insuficienta cardiaca.Multumesc

jeni stefania

acum 15 ani

cum se manifesta aceste stari? va apar doar in timpul somnului? nu are legatura cu vezica biliara. astept cu interes raspunsurile dumneavoastra.

Elena farauanu

acum 15 ani

nici sindromul wpw si nici insuficienta cardiaca nu duc la disfunctii erectile. persoanele care sufera de insuficienta cardiaca obosesc foarte repede, dar nu au disfunctii erectile. cel putin eu asa stiu...

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am avut tensiunea : sistolica 86, diastolica 64. ce inseamna aceasta tensiune?

Maria Octavia

acum 15 ani

Ai tensiunea foarte mica: hipotensiune. Ar putea fi cauzata de o boala care ar slabi organismul, alergie sua ceva asemanator. Daca tensiunea este constanta la valorilea acestea, mergi urgent la medic pentru tratament.

natalia

acum 9 ani

buna ziua,am o intrebare, copilul de 3 ani si 4 luni de vrio 2 luni am observa c are insuficiena respiratorica, care poate fi cauza , cin nu respira in deajuns ocmai ofteaza, spunetimi va rog ce poate fi? si ghimoglobina este 109