Insuficienta cardiaca

Hipertensiunea arteriala (HTA)

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

cu vreo 3zile inainte sa vina ploaia incep sa am dureri si intepaturi la inima,si atuncia ,sigur se schimba vremea.Altadata ma ia o stare de lesin si tremuraturi,daca iau o lingura de zahar,treptat incep sa-mi revin.Daca stie cineva ce fel de simtome sint acestea va rog,sa-mi raspundeti.

Raspunsuri (3)

carmen658

acum 15 ani

Buna Cibian,
Cel mai indicat ar fi sa mergi la un consult. Medicul iti va spune cu siguranta ce ai si cum poti trata respectiva boala. Multa sanatate.

Dorina6899908

acum 15 ani

Ar fi bine sa-ti faci un control la cardiologie. In ceea ce priveste simptomele de lesin si tremuraturi, care trec la consumul de zahar, cred ca este vorba de hipoglicemie.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

as dori sa stiu unde se pot monta asemenea aparate ca Peacemaker-ul bicameral si Defibrilatorul cardioverter si care este costul unei asemenea operatii?
Astept raspunsul dumneavoastra