Cum pot sa scap de durerile din partea dreapta .In fiecare zi mă doare și simt un disconfort unt ?

Hipertensiunea arteriala (HTA)

Postata de Utilizator11643791041 cu 2 ani in urma.

Am o durere in partea stângă a toracelui .In ultima vreme durerea este din ce in ce mai greu se suportat .Din cauza aceste afecțiuni ,am amețeli și dureri de cap .

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/ameteala-si-pierderi-de-echilibrui-tot-ce-trebuie-stiut-despre-vertij_17604