as vrea sa ma reintorc la reteta veche.CUM?

Hipertensiunea arteriala (HTA)

Postata de ilie33 cu 11 ani in urma.

nu mai stiu cum luam dar luam atacand si norvasc.Stiu doar ca cordarone luam doar cind aveam puls mare.Dr.care mi-a prescris astea este pensionat,asa ca as vrea din nou sa fac aceasta combinatie.Azi noapte hta:170/110,puls:103.Mersi.

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un medic cardiolog care sa va indice schema de tratament, dupa o evaluare clinico-biologica adecvata.