Hernie inghinala și viața sexuală?

Hernie hiatala

Postata de Utilizator11536859801 cu 5 ani in urma.

Daca ma voi opera de hernie inghinală pot mai avea viața sexuală?Mai pot face copii?
Sunt speriat am 16 ani..si nu știu ce se va întâmpla..Dacă nu accept operația care sunt consecințele?Va rog un răspuns cât mai urgent..va mulțumesc!

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Herniile-abdominale/hernia-inghinala_970