vorbire greoaie

Hernie de disc

Postata de membru214424 cu 11 ani in urma.

am fost operata in luna mai de hernie de disc L3-L4,la care s-a folosit dalta si ciocanul .in timpul operatiei am simtit o durere ff puternica in ceafa mar interesa daca aceasta durere mi-ar fi putut afecta vorbirea

Raspunsuri (1)

petronela galateanu

acum 10 ani

Buna ziua!
Din pacate,in Romania,medicii inca recomanda histerectomia in cazul fibromului uterin,precedata eventual de tratament hormonal care nu are eficacitate.
Fibromul uterin se poate trata cu succes prin embolizare,o procedura minim invaziva in urma careia fibromul se retage complet.D e asemenea,in cazul mai multor noduli fibromatosi,acestia pot fi embolizati intr o singura procedura.
Daca doriti sa aflati mai multe despre aceasta procedura,unde si cine o efectueaza,va stau la dispozitie.
[email protected]
Petronela Galateanu