Unde al pot gasi pe domnul Dr. Gramada cum al pot contacta

Hernie de disc

Postata de ...Eda cu 12 ani in urma.

A un frate care trebuie operat si cum am citit de Dr .Gramada ca este bun in operatii cu laser as dori sa stiu la ce spital al pot gasi. Va multumesc!

Raspunsuri (3)

Pena

acum 12 ani

Neurochirurgie

In cadrul cabinetului de neurochirurgie al dispensarului Lux-Ro puteti beneficia de consulatii si controale.

Medicii care ofera consultatii in cadrul acestui cabinet sunt:
- Dr. Gramada Florin - medic primar neurochirurg, doctor in stiinte medicale (Clinica de Neurochirurgie, Iasi).

Va rugam sa aveti in vedere ca programarile se fac cu cel putin 48 de ore inaintea datei la care doriti sa fiti consultat.

S.C.Lux-Ro S.R.L.
Botosani, Calea Nationala nr. 218, corp B, et 1
tel./fax: 53.54.53
mobil: 0729. 931. 116

Pena

acum 12 ani

Dr. Florin-Mircea Gramada
Medic primar
Pentru a trimite un mesaj privat doctorului la adresa sa de email trebuie sa ai cont PREMIUM.

Atentie! Acest serviciu nu va garanteaza obtinerea unui raspuns din partea doctorului solicitat de dumneavoastra.

Atentie! Mesajele trimise vor fi moderate in scopul asigurarii unui serviciu de calitate.

Doctorbun.ro nu isi asuma responsabilitatea pentru sfaturile oferite de doctori!

Pentru a obtine un cont PREMIUM pentru 3 luni, trebuie sa achiti 3 euro plus TVA, prin SMS

Pentru a obtine un cont PREMIUM pentru 6 luni, trebuie sa achiti 5 euro plus TVA, prin SMS

Ce avantaje imi ofera un cont PREMIUM ?

Vreau cont PREMIUM 3 luni! | Vreau cont PREMIUM 6 luni!
Trimite o intrebare doctorului Florin-Mircea Gramada

Subiect:

Continut:
Pentru a trimite o intrebare, trebuie sa fii logat in cont..
Acceseaza contul tau

Titulatura medic pr. neurochirurgie
Specialitatea 1 Neurochirurgie
Tipul unitatii Spital Clinic de Urgenta
Unitate Spitalul Clinic de Urgente Sf. Treime
Sectie SECTIA CLINICA NEUROCHIRURGIE I
Judet Iasi
Telefon Tel: 0232.254.386, 0232.254.331
Website nementionat

Ioana

acum 8 ani

Buna ziua.pe 13.01.2016 tatal meu a facut un infarct cronic a fost dus la tecuci i sa zis k nu are nimic de si infarctul era facut iau dat drumu acasa desi el se simte a foarte rau.dupa sa dus la galati i sa zis k nu are nimic.el deja incepe sa se simte din ce in c'è mai rau.nu intelegeam dc se simte asa pt k la spitale imi zice a k nu are nimic.in marie lam dus la un cabinet particular si iau descoperit ca are hidrocefalie activa.infarct cronic pe partea drepta.lau trimis la iasi pt neuroghirurgie la doamna doctor cailean cristiana.mi sa zis k el nu poate face acea operatie.dar se poate trata prin trattament. Dupa doua saptamani a inceput sa se simte la fel de rau ameteste foarte tare nu poate sa merga e vro sansa sa mai traiasca cu acel lichid va rog sa imi raspundeti.peste 3 luni are iar o vizita