Umflatura sub nod?

Hernie de disc

Postata de Utilizator11620847759 cu 2 ani in urma.

In urma cu 2 saptamani am inceput sa simt un disconfort in zona noadei fundului. Nu am dat importanta. Dupa cateva zile a inceput sa doara ceva mai tare, in fiecare zi avansand durerea pana am ajuns sa simt un disconfort mare cand stau in sezut. E o umflatura mica intre fese, dar de vreo 2 zile simt ca se extinde ceva, mai exact in zona umflaturii fesele se simt tari la atingere. Ce ar putea fi? Furung? Ar trebui sa ma îngrijoreze?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Foliculita-si-Furunculul/ai-un-furunculi-afla-ce-trebuie-sa-faci_16419