tomografie

Hernie de disc

Postata de osim cu 12 ani in urma.

am durei de spate ingrozitoare in special noaptea si uneori ma doare si piciorul drept din sold. imi puti spune ce ar putea fi? multumesc

Raspunsuri (3)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ar fi bine sa apelati la un medic neurolog sau chiar reumatolog, pentru o examinare clinica, investiagatii paraclinice, stabilirea ulterioara a unui diagnostic, a tratamentului antialgic.

victoras

acum 12 ani

.Radiografie si mergi cu ea la un ortoped! Poate fi o coxartroza.Am si eu asa ceva,noroc ca am depistat-o din timp si pot face tratament incit sa o tin din scurt.Atentie nu amina radiografia.Da un sms. Daca vrei cum au decurs treburile la 0766-747284.Poti filosi seara un plic de FLAMEXIN.Este antiinflamator si dormi fara durere.Totusi ce e de facut fa,nu amina.Sanatate!!!

osim

acum 12 ani

pai am fost sa fac radigrafie si rezultatul a fost ca am scolioza dextroconcava cu usoara rotire in ax spre fata