Tehnici pentru masarea terapeutica a spatelui

Hernie de disc

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

am si eu o intrebare. am o prietene care are probleme cu spatele si medicul nu i-a spus cum se numeste boata ci i-a zis doar ca are codul diagnosticului 693, sau 613(nu se prea intelege scrisul) si am vrea sa stim si noi cum se numeste. multumesc.

Raspunsuri (1)

simona166117244

acum 15 ani

Buna Gabiii,
Cod diagnostic 613= alta artrita, iar cod diagnostic 693= "alte afectiuni ale rinichiului si ureterului".
Sanatate maxima!