spondiloza si hernie de disc

Hernie de disc

Postata de membru213532 cu 12 ani in urma.

am spondiloza cervicala si hernie de disc Acum am dureri f mari si dupa fizioterapie a inceput sa ma doara f rau cervicala ami amortesc mana si piciorul stang siabia ami tin capul pe umeri de durere Antiinflamatoare iau 2 pe zi si ami trece de moment 3 ore apoi iar Ce medic ma poate ajuta macar sa stiu sigur ce am k la tgjiu atat am primit informatiide diagnostic

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 12 ani

Consultarea unui medic neurolog sa neurochirurg v-ar putea lamuri cu siguranta. Neurochirurgul va decide daca este sau nu cazul de interventie chirurgicala ( ajutat de imagistica).

membru213532

acum 12 ani

cred ca tre sa ajung la buc sa consult un neurochirurg ptr k nu mai supot durerea Am facut si injectii si tot ce am primit de la medicul neurolog si fizioterapeut si e tot rau Probl mare sint costurile suplimentare atunci cind aleg capitala chiar dak sant asigurat

membru213532

acum 12 ani

am fost la neurolog asta a fost diagnosticul da si hernie de disc si spondiloza dar cu tot tratamentul durerea persista de 3 luni