SPONDILOLISTEZIS ,INFORMAȚII DESPRE OPERAȚIE ?

Hernie de disc

Postata de Veveveve cu 11 ani in urma.

M''ar putea ajuta cineva cu informații despre aceasta operație ,am inteleg ca este vorba de niște placute de metal ,suruburi ,mama mea suferă de aceasta afectiune a deplasarii inelelor ,m''ar putea informa cineva de durata acestei operatii am înțeles ca e cam complicata câte ore ar dura ,care ar fi procedura si care ar fi perioada de recuperare in ce consta aceasta ,mamei ii este frica si încerc sa adun Cat mai multe informații despre perioada pre si post operatorie ,va rog mult dacă e cineva si ma poate ajuta! Va multumesc!

Raspunsuri (2)

membru215642

acum 10 ani

buna ,eu am operatie cu placute la coloana parte lombara putem vb la [email protected]

Vevetete

acum 10 ani

Draga Veveveve cati ani are mama ta? Ce fel de spondilolistezis are? etc. Mai multe informatii...