Se pot utiliza concomitent pentru tratamentul parezei muschilor pastile neiromidin și milgamma?

Hernie de disc

Postata de Iulian cu un an in urma.

În urma unei intervenții la spate din cauza herniei de sic l5-s1, dar și cu 14 zile înainte de aceasta am simțit o amorțeală în piciorul stîng, care numă lasă nici ân prezent (la 3 luni după intervenție) să mă ridic pe vârful degetelor acestui picior.

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Este important sa discutati cu medicul dumneavoastra inainte de a lua orice medicament sau supliment alimentar pentru a va asigura ca nu exista riscuri sau interactiuni medicamentoase.

Va recomandam sa va programati la un medic neurolog: https://www.clickmed.ro/medic/neurologie