scolioza

Hernie de disc

Postata de cu 14 ani in urma.

eu am o intrebare ne vor trece aceste dureri vreodate?exista vreun medic care sa ne dea un tratament eficient sa nu ne imbuibe toti cu antiinflamatoare?daca cneva a facut vreun tratamen si i-au trecut durerile va rugam postatil

Raspunsuri (1)

Julienne

acum 14 ani

Nu ar trebui sa consulti un medic si sa-ti prescrie niste sedinte de fizioterapie si kinetoterapie?