Salut, Doresc sa stiu costul (pretul total fara asigurare) unei operatii minim invazive la hernia de disc cervicala, la ce doctor si cum v-ati simtit dupa operatie? ?

Hernie de disc Afectiuni coloana vertebrala Artrita Neurochirurgie Osteoartrita
+2
Vezi toate grupurile

Postata de Ionescu55 cu 5 ani in urma.

Salut,
Doresc sa stiu costul (pretul total fara asigurare) unei operatii minim invazive la hernia de disc cervicala, la ce doctor si cum v-ati simtit dupa operatie? Multumesc anticipat pentru informatii si va doresc multa sanatate.
Victor

Raspunsuri (2)

Utilizator11567920800

acum 4 ani

Vati operat? Cum va simntit??

Ionescu55

acum 4 ani

Nu m-am operat. Ma simt mai bine. Dupa ce am vorbit cu persoane care au facut operatie mi-am dat seama ca ma simt acum asa cum se simt ei acum dupa operatie, adica un pic mai bine. Oricum eu am si o artrita si polimialgie care ma hartuieste de vreo 3 ani si am simptome incrucisate. Medicina nu mai are un rol important in vindecarea pacientilor in acesti ani. Multa sanatate.