Salitare! As dori sa știu cât tine perioada de recuperare pentru hernie de disc cervicala?

Hernie de disc

Postata de Utilizator11542345516 cu 5 ani in urma.

Am făcut hernie de disc cervicala și a trebuit sa ma las de munca. Vreau sa știu cât tine acesta perioada pana la revenire.

Raspunsuri (2)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hernia-de-disc-si-lombosciatica/hernia-de-disc-cervicala-modalitati-de-ameliorare-la-indemana-fiecaruia_349

Dr. Petre Muresan

acum 5 ani

Fara un tratament adecvat, poate sa dureze foarte mult. De aceea va recomand sa va adresati unui centru medical care se ocupa cu asa ceva si sa va tratati corespunzator.

dr Petre Muresan
Medic primar MG/MF
Atestate in Acupunctura, Homeopatie si Ultrasonografie generala
Studii aprofundate de Osteopatie si Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )