rmn coloana lombara si sacroiliac

Hernie de disc

Postata de cprrobert cu 11 ani in urma.

am rugamintea la cine cunoaste mai bine unde as putea face rmn coloana lombara si sacroiliac mai ieftin si cam care este pretu? [email protected]

Raspunsuri (12)

Adrienne

acum 11 ani

Este o mare diferenta de pret intre RMN si Radiografie. Radiografie pentru coloana lombara [fata sau profil] si radiografie centura pelviana sacro-iliace ,la clinica MedicalTest [ Neamt ,Iasi , Bacau ] este 30 + 60 roni..RMN-ul este de ordinul sutelor.

cprrobert

acum 11 ani

pentru Rmn ma intereseaza. Multumesc !!!

Adda

acum 11 ani

asta am facut eu..recomand Regina Maria pretul este de 330 de lei !

Alina

acum 11 ani

Cel mai ieftin RMN din oraș se face la clinica Luxor..350 costa RMN de coloana lombara.

Adrienne

acum 11 ani

Preturile ,la majoritatea cabinetelor, sunt apropiate........intre 700 [nativ] - 940[ cu substanta de contrast].

katyfea

acum 11 ani

Daca ai trimitere de la medicul neurolog te costa cam 150 ron, cel putin atat am dat eu anul trecut la un laborator in Bucuresti.

cprrobert

acum 11 ani

si cum se numeste?

coman george

acum 9 ani

poti sa imi dai si mie adresa sau numele laboratorului te rog frumos

katyfea

acum 11 ani

Laboratorul se numeste MedicalES iar adresa str. Izvor nr 92-96
www.medicales.ro
Specific ca numai cu trimitere de la medic ai acel pret compensat pt ca lucreaza si cu Casa de asigurari de sanatate. Succes

cprrobert

acum 11 ani

multumesc !

Carmen

acum 10 ani

Cel mai mic preț din Bacău pentru un RMN este la Clinica Luxor.cu bilet de trimitere te costa doar 160 lei

andreea

acum 9 ani

Stie cineva unde as putea sa fac un Rmn la cap si ce preturi sunt? Cat ma costa cu cas si ce trebuie sa fac? MultumescV