Rezultat operatie

Hernie de disc

Postata de cervica cu 12 ani in urma.

Buna ziua!
M-am operat de catevaa saptamani de hernie cervicala c5-c6, insa am ramas cu aceleasi dureri pe mana ca inainte de operatie. In plus, degetele mainii au ramas amortite. Va rog mult sa imi spuneti ce trebuie sa mai fac, poate sa refac operatia, unde ar trebui sa merg pentru acest lucru. In conditiile in care sunt acum nu pot desfasura nicio activitate, la orice miscare a mainii am dureri mari pe ea si pe gat.
Va rog mult!

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

mary

acum 12 ani

in nici un caz a doua operatie...... trebuie sa faci recuperare si sa ai grija cu efortul si eventual tratament balnear si acupunctura .sanatate

verdes viorica

acum 10 ani

Luati GAMAPENTIN se da cu reteta doua pe zi la mine a dat rezultate . Multa sanatate