Recuperare - Hernie de Disc Cervicala

Hernie de disc

Postata de MembruMobileApp1494698036 cu 6 ani in urma.

Salut, sunt operat de 5 zile (Luni 08 Mai 2017) de hernie de disc cervicala la 2 nivele C3 C4 si C4 C5 - cu implantarea unor proteze Zero P. Ma simt bine dupa operatie - m-am ridicat din pat la vreo 4 ore dupa ce s-a terminat. Am ramas inca cu o stare de amorteala in maini care este extrem de deranjanta... Inteleg ca dispare in timp ? A mai trecut cineva prin asta ? Multumesc

Raspunsuri (1)

Utilizator11618744690

acum 3 ani

Buna ziua, ați putea sa imi spuneți unde v-ați operat si la ce doctor? Si costuri aveți avut pe total.
Va multumesc