recomandare tratament

Hernie de disc

Postata de nicolas75 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!In 2008 am suferit o interventie chirurgicala in zona L5-S1 dreapta ,ablatia herniei de disc cu discectomie insa de 2-3 luni au aparut din nou durerile,Am facut rmn pe 05.03.2012 rezultatul fiind urmatorul: moderata hernie discala postero-laterala stanga recidivata post operator cu compresia radacinii S1 stangi in recesul lateral stang al spatiului epidural si cu amprentare durala.Va rog sa-mi recomandati un tratament eficient,fara interventie chirurgicala.Va multumesc!

Raspunsuri (3)

Dr. Victor Taran

acum 12 ani

Va recomand Oxigen-ozonoterapie. Avem rezultate destul de bune in acest domeniu. Am fost printre primii care au inceput sa practice ozonoterapia in Romania. Puteti consulta internetul in aceasta privinta Tratamentul herniei de disc prin ozonoterapie.
Datele de contact le gasiti pe pagina personala (pentru mai multe informatii)
Va astept cu drag.

nicolas75

acum 12 ani

As dori mai multe detalii cu privire la acest tratament,unde se face,cat costa si durata unui tratament.Va multumesc!

YONELAS

acum 11 ani

dureaza cam 20 - 3o de minute....si costa 50 lei sedinta