pretul operatiei clasice

Hernie de disc

Postata de ana-maria mihai cu 12 ani in urma.

Vreau sa intreb , daca s-a operat cineva de hernie de disc in Bucuresti, ce medic mi-ati recomanda si care ar fi pretul operatiei.Multumesc!

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

indicatia de interventia chirurgicala asupra herniei de disc o va stabili medicul neurochirurg, ceea ce inseamna ca trebuie sa va adresati unei clinici de profil.

gina

acum 12 ani

la spitalul floreasca dr sckerniakov este foarte bun am 2 operatii de hernie la doi ani diferenta l4 si l5