pot face infiltratii in coloana dupa operatie de hernie de disc ?

Hernie de disc

Postata de Makayus cu 8 ani in urma.

Va salut, numele meu este Ionel M.si am 27 de ani. am fost operat acum 1 an si o luna de hernie de disc L5 L4 , aveam dureri foarte mari pe piciorul stang. acum am dureri in zona lombara si se duce pe piciorul drept , la 4 luni de la operatie sotia a nascut si am fost nevoie sa ridic copilul , poate sa fie aceasta o cauza de recidiva? Operatie nu as mai vrea sa fac , am fost operat la spitalul Municipal din Bucuresti de Pr.Dr. Iacob Gabriel, am mai auzit de aceste infiltratii in coloana ca au efect , sunt oare recomandate in cazul meu ? ce pret are aceasta interventie ? Sunt oarecum disperat ca viitorul copilului meu depinde de mine si eu nu`s in stare sa ridic 10 kg de jos fara sa am dureri .Va multumesc aniticipat !!!!

Raspunsuri (4)

bruTN37j

acum 8 ani

Bonjour, il y a 5 ans mon patron m a fait paessr le permis EB, je me suis apperc3a7u qu il fallait repasser la visite medical pour le valider mon patron me dit que c est a ma charge hors je n ai pas besoin personnellement de se permis avez vous un conseil a me donner ? merci

n7HMvVaYK8f

acum 8 ani

av.insurgentes sur No. 682 Col. Del Valle.(Clinica de la Dra. Wilkins)Tel. 53396430este tel. es de la Dra. Rafaela Mego Benitez, ella salio en elprograma del canal once al cual se reeifre ud. junto con la Dra. Irina Wilkins.Espero que esta informacif3n le sea de util.Hasta pronto.

AY8zO3Oe

acum 8 ani

de unde credeti ca a priimt Nastase milionul de dolari de la matusa Tamara s-au prima pt legea cu sarea ai altele care au afectat sanatatea romanilor,sarea din comert chiar daca nu e iodata c-ea la sac pt muraturi tot vare antiaglomerantul acela am verificat eu.Singura solutie este sa luati piatra de sare(eu personal asa fac de 1an)st sa o spargeti ,apoi nerge macinata cu masina de cafa. http://fvssavc.com [url=http://lltrhajx.com]lltrhajx[/url] [link=http://pjgixl.com]pjgixl[/link]

SvoIMNLR

acum 8 ani

Revoltator este faptul ca lumea mailceda nu ataca astfel de decizii...de aici concluzia ca boli multe ..interesul financiar al''medicilor"mai vad ca si fisele medicale sunt folosita fara stirea noastra pentru a trage bani de la fondul de asigurari medicale ...REVOLTATOR!!!