Patul cu apa

Hernie de disc

Postata de pegast_srl cu 14 ani in urma.

Nu ai fost cu acest rezultat de la RMN, mai departe, la un neurolog? Aici ai nevoie de raspunsul unui specialist. Parazitii intestinali nu au nicio legatura cu acest chist.

Raspunsuri (4)

Darius Florian

acum 15 ani

Am fost la neurolog ,si mi-a dat sa iau depakine de 500 ,2/zi ,si peste 6 luni sa mai fac RMN-ul ,sa vedem daca acest chist mai creste ,Va Multumesc pentru raspuns , mai astept si alte pareri.

Darius Florian

acum 15 ani

Azi am fost gasit din nou in stare de convulsie ,cu aceleasi simptome ,ce sa fac ? sa merg din nou la spital ? sau sa mai astept sa vad daca au efect medicamentele ? Tot sper sa imi raspunda un Neurochirurg ,ca am vazut cativa ! Multumesc Anticipat !

silvia153

acum 14 ani

Buna
Si eu iti recomand sa mergi la medic pentru stabilirea unui diagnostic.
Din ce localitate esti? Daca te-as putea ajuta cumva imi poti scrie la [email protected] si pot sa incerc sa te ajut.
Sanatate maxima!

pegast_srl

acum 14 ani

In urma cu 13 ani am fost diagnostizat cu probleme la coloana (30% handicap,tasare in 2 puncte si deformatie datorita unor accidente,pe atunci traiam in Germania),ptr. a diminua durerile de spate lombare doctorul mi-a recomandat achizitia unui pat cu apa.Mi-am cumparat unul si de atunci dorm linistit fara dureri.De trei ani m-am intors in Romania si doresc sa fac accesibile aceste paturi oricui.

Vindem pat cu apa toate dimensiunile standard.
100 x 200 cm
140 x 200 cm
160 x 200 cm dual numai 510 de Euro
180 x 200 cm dual
200 x 200 cm dual
Dual = doua saltele si doua incalziri,fiecare saltea se seteaza individual
Mai multe aflati pe situl nostru [url]http://www.pegast.ro/[/url]
sau [url]http://www.pat-cu-apa.ro/[/url]

Rog administratorul acestui forum sa nu considere acest mesaj ca reclama.
Rog medicii care citesc acest post sa ma ajute la promovarea si in Romania a celui mai sanatos pat, e si in interesul pacientilor dvs.

Cu stima,
Pegast SRL
Stuhlmller