operat de hernie

Hernie de disc

Postata de dotek26 cu 8 ani in urma.

Buna ziua as vrea si eu sa stiu din ce cauza ma doare testiculul drept .Am fost operat cand aveam 3 luni de hernie ,sar putea sa fie acesta motivul eu acuma am 26 de ani si as vrea sa stiu ce ar trebuie sa fac

Raspunsuri (1)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , cauzele pentru durerea testiculara pot fi foarte variate , va recomand sa consultati un medic urolog .