o parere

Hernie de disc

Postata de andronescumariana cu 12 ani in urma.

Kosmodiscul si benzile magnetice doctor Levin ajuta la ceva in cazul durerilor de spate, a incheieturilor, ca sa stiu ca de cumparat le-am cumparat, nu mai am ce face

Raspunsuri (1)

adrian

acum 12 ani

de kosmodisc iti pot spune ca nu te ajuta cu nimic,am purtat cateva luni de zile si nimic,asta,suferind de lombosciatica si ac***a dureri foarte mari