nu mai pot sa rezist !

Hernie de disc

Postata de andrei1994 cu 11 ani in urma.

Am lombosciatica dreapta am facut 2 radiografii si mi-a iesit ca am 2 inele deplasate deaceea simt dureri groaznice la piciorul drept. am facut fizioterapie, apa galvanica,ultrasunete dar degeaba durerea de la picioroul drept nu a disparut;nu mai zis ca decand am aceasta problema am tulburari de mers, nu mai pot merge corect cum mai mergeam pana acum , nu mai pot alerga :( mentionez ca am doar 18 ani...problema aceasta o am de 6 luni.. :( ce pot face ca sa scap de aceasta problema? va rog dati-mi un raspuns

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un medic reumatolog pentru evaluare si tratament eficient.
Fara tratament medicamentos asociat, fizioterapia nu este suficienta.

andrei1994

acum 11 ani

o sa ma apuc de terapia bowen , e o terapie naturista. toti terapeuti spun ca rezultatele sunt minunate, si ca au tratat si hernia de disc , cu aceasta terapie

andrei1994

acum 11 ani

multumesc mult pt raspuns

gica

acum 10 ani

cum te simti dupa bowen??