nelamuriri

Hernie de disc

Postata de felicia105 cu 10 ani in urma.

Buna seara! Am si eu o intrebare, daca se poate sa imi raspunda cineva. Fiul meu in varsta de 18 ani a avut mari dureri de spate, a facut azi radiografie, dar dr de familie nu este pana luni dupa amiaza, eu sunt la 1800 km distanta de el, nu stie nici baiatul si nici eu ce inseamna: PENS.L5-S1 , asta a inteles el si inele tasate..nu stiu cat este de concludent ce informatii am dat, zicea ceva si de inele tasate, sacralizare..astea la telefon. Daca se poate sa ma lamureasca cineva cat este de grav. Multumesc!

Raspunsuri (3)

felicia105

acum 10 ani

Cred ca ajungeam mai repede eu acasa, decat ajunge raspunsul la intrebarea mea...bine asa, ce sa facem?

felicia105

acum 10 ani

Nici dupa o saptamana nu m-a bagat nimeni in seama..de fapt ce ma mir? am vazut ca sunt intrebari puse de cateva luni, fara sa le acorde cineva nici cea mai mica atentie. Multumesc oricum, bine asa...oricum nu putem face altceva.

felicia105

acum 10 ani

cred ca intrebarea mea nu merita raspuns pt ca au trecut deja mai mult de 3 saptamani, ..multumesc tuturor , ati fost f amabili!