Multumesc!

Hernie de disc

Postata de criss77 cu 13 ani in urma.

Acum nu mai revin cu o intrebare si cu un imens Multumesc pt cei care m-a ajutat: Dr Munteanu Marian, Chirtes Alin, Laurentiu Ene sinu in cele din urma lui Dumnezeu.... MULTUMESC!

Raspunsuri (2)

mary

acum 13 ani

Ma bucur pentru tine sa dea dumnezeu sa nu mai ai probleme ca esti tanara si ai nevoie sa fi sanatoasa si sa te bucuri de viata .acum sa ai grija de tine si sa respecti tot ce ti-au zis medici .sanatate si noroc.

criss77

acum 13 ani

Multumesc mult...