medicamente

Hernie de disc

Postata de ralfy00 cu 14 ani in urma.

Prietena mea ia urmatoarele pastile orfiril long, rivotril, ludiomil si nu stiu ce boala are, nu vrea sa imi spuna am citit pe net si sunt folosite pt epilephie se pot folosii pentru deprsii?

Raspunsuri (3)

Google

acum 14 ani

Are o boala psihica saraca. Imi pare rau.

laura

acum 14 ani

am 33 de ani si sunt singura cu 2 copii am hernie de disc ce medicamente sa iau cele preschise de medic nu sunt favorabile

florin

acum 12 ani

operatie trebuie singra sansa ,daca nu face operatie poate ramane paralizat