ma puteti ajuta?

Hernie de disc

Postata de mihaela1059 cu 13 ani in urma.

ma poate ajuta cineva cu un numar de telefon sau adresa de mail ale domnului conf.dr.ancuta ioan de la spitalul cantacuzino?
multumesc

Raspunsuri (2)

elena

acum 13 ani

Scrie pe Google '''' conf.dr.ancuta ioan'''' si gasesti mai multe informatii.

omnia

acum 13 ani

Buna,

Poti suna la spital pt a cere mai multe info sau date de contact:

Sectie SECTIA CLINICA DE MEDICINA INTERNA
Unitate Spitalul Clinic Dr. Ioan Cantacuzino
Tipul unitatii Spital Clinic
Judet Bucuresti
Adresa Institutiei Str. Ioan Movila nr. 5-7, sector 2, cod 70266, Bucuresti
Telefon Tel: 2 10. 71.00, 2 10.64. 55, fax 2.10.64.35