ma asteapta o operatie?

Hernie de disc

Postata de RODICA 2011 cu 13 ani in urma.

am facut un rmn ieri si ca concluzii ; modificari degenerative disco-vertabrale cervicale si lombare mai importante in etajele c5-c6 si l5-s1 ,cu interesari radiculare bilateral.Vertebra de trazitie la s1.Pana ajung luni la domnul doctor sunt nerabdatoare sa stiu cam la ce sa ma astept;Va multumesc.

Raspunsuri (2)

mary

acum 13 ani

Daca ti se recomanda operatia mai consulta si alt medic mai mergi la recuperari si mai incearca si acupunctura pt ca operatia in sine te cam handicapeaza nu o sa mai fi buna de munca toata viata .Daca simtomele neurologoice nu sunt grave mai reflecteaza ....Sanatate

RODICA 2011

acum 13 ani

multumesc frumos pentru raspuns.