Lorena

Hernie de disc

Postata de Lorena.lory cu 12 ani in urma.

Buna ziua,

Are cineva detaliile de contact pt dr Exergian?
Va rog tare mult, eu sufar foarte tare cu hernie de disc L5S1.

Multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Lorena.lory

acum 12 ani

Buna Andreea,

Adresa de mail pt Dr Exergian e incorecta, am incercat sa trimit dar am primit failure notice, te rof verifica si daca ai alte detalii te rog posteaza-le pt ca incerc cu disperare sa ajung la d-nul dr pt ca sufar teribil cu hernie de disc L5S1.

Multumesc anticipat.

adrial

acum 12 ani

incearca pe www.neurochirurgie4.ro